Aasta on heade reisipakkumiste hulga poolest tõesti hästi alanud! Nüüd toome teieni suurepärase võimaluse lennata Euroopast soodsalt Austraaliasse, Perthi. Edasi-tagasi lennupiletite hinnad algavad 616 eurost. Lende opereerib maailma üks parimaid lennufirmasid Qatar Airways.
Reisi alguspunkt on Milano, kuhu lendab Tallinnast soodsat (alates 25 eurost) Ryanair ning lõpppunkt on Frankfurt, kust lendab soodsalt Riiga samuti Ryanair (alates 20 eurost ots). Mõlemal juhul tuleb varuda aega, et vahetada lennujaama. Tagasi saab lennata ka otse Tallinna, asendades Frankfurt Tallinnaga. Hind tuleb ca 60-100 eurot kallim (odavaima hinna saamiseks tuleb proovida erinevaid nädalapäevi)
Broneeri Milano-Perth-Frankfurt või Tallinn alates 616 eurost. Lennata saab märtsist oktoobrini. Väljalend ja tagasilend peab toimuma nädala sees ja kohapeal ei saa olla kauem kui kuu.
Broneer www.vayama.ie (erineva algus- ja lõpppunktiga reisi broneerimiseks kasuta “Show extra search Options” otsingulaiendit
Häid hotellipakkumisi Austraalias vaata SIIT

